english

O firmie

NIREN to propozycja skierowana do kobiet świadomych aktualnych trendów w modzie, ceniących wygodę, estetykę, dobrą jakość oraz ciekawe wzornictwo. Dba o to zespół złożony ze specjalistów, dla których moda jest pasją życia.

Naszą odzież można znaleźć przede wszystkim w znajdujących się na terenie Śląska sklepach Niren (kiedys Nippi), których adresy umieszczone są tutaj. Niemniej jednak zaufanie ze strony naszych klientów, zbudowane latami doświadczenia, dbania o jak najwyższą jakość oraz podążania za najnowszymi trendami w modzie, zaowocowało obecnością odzieży marki Niren w sklepach multibrandowych całej Polski, a nawet w Czechach czy na Słowacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem naszej odzieży, a nie wiesz, gdzie w okolicy można ją znaleźć, napisz do nas i podaj nazwę miejscowości, w której się znajdujesz, a odszukamy i podamy Ci adres najbliższego sklepu! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem naszej odzieży drogą elektroniczną, a w naszym sklepie internetowym nie ma interesującej Cię pozycji, napisz jakiego modelu poszukujesz - wystawimy go, jeśli tylko będzie aktualnie dostępny.

 
Polityka prywatności